Kampanie fotograficzne

Włoska sesja

Włochy i styl idą zawsze w parze. Również w podróży, gdy piękne, włoskie krajobrazy i eleganckie zabytki motywują do tego, aby oglądać je w adekwatnym stroju.

Dla włoskiej marki Ciriana, we współpracy z blogiem podróżniczym Autostrada del Sole oraz Atelier del Sole, powstała wakacyjna kampania fotograficzna – „Moda na podróż”.

Masz pomysł na włoską sesję i szukasz odpowiednich plenerów? Skontaktuj się z nami, znajdziemy dla Ciebie najlepsze lokalizacje. Zorganizujemy również fotografa i stylistę.

  • PartnerCiriana
  • DataNa zamówienie
Udostępnij

Moda na podróż

Podróż po Włoszech jest zawsze szczególna, stylowa. Wszechotaczające piękno nie pozwala przejść obok siebie obojętnie i w zachwycie przyjezdny chce stać się jego częścią. To dlatego podróże po włosku zobowiązują: musi być wygodnie, ale jednocześnie pięknie, z polotem.

Idealnie sprawdza się w tym przypadku przepuszczająca powietrze sportowa elegancja. Przy czym kluczem jest ten sam ubiór, który można wykorzystać przy kilku różnych okazjach. Wszak jesteśmy cały czas w drodze, przemieszczając się z miejsca na miejsce z walizką: im mniejsza, tym wygodniej się podróżuje.

Letnia, zwiewna sukienka czy kwiecista spódnica w towarzystwie trampek, podczas porannego zwiedzania wystawiających na próbę mięśnie nóg wijących się w górę uliczek w średniowiecznych włoskich miasteczkach, przy wieczornym aperitifie, z niewielką pomocą delikatnych sandałów na wąziutkiej szpilce zmienia się nie do poznania.

W podróży, tak jak w modzie, mniej znaczy więcej. A i włoska elegancja wpisuje się w ten trend idealnie.

Wpisz szukane słowo i wciśnij "enter"

Shopping Cart